دانلود آهنگ غمگین و احساسی | ناکامان

دانلود فول آلبوم حسین عاشقی - یکجا

رسانه ناکامان ثبت شده در ستـــاد ساماندهـــی ، و تابع قوانیــن می باشد
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
963

دانلود

دانلود آهنگ وقتی میای قیروکارزین از حسین رستمی
حسین رستمی - وقتی میای
9,612

دانلود

دانلود آهنگ چه آسون میشه گریون (تنگه تنگه دلم تنگه)
آهنگ احساسی دلم تنگه
12,448

دانلود

دانلود آهنگ خبر دادن که یارم یار گرفته از مرتضی جعفرزاده
مرتضی جعفرزاده - یارم یار گرفته
11,008

دانلود

دانلود آهنگ زیر بارون نشستم از مجتبی ملک زاده (محبوب نبودم)
آهنگ زیر بارون - غمگین
13,061

دانلود

دانلود آهنگ سلامتی اون بی وفا از محسن دولت
آهنگ سلامتی اون بی وفا
8,779

دانلود

دانلود آهنگ با من بمون (همیشه با تو خوشبختم) از معین
معیــن - با من بمون
آهنگ عکس جدید حسین عاشقی (4)

دانلود فول آلبوم حسین عاشقی بصورت یکجا و تکی Download Fullalbum Hossein Asheghi direct link

 کاملترین فول آلبوم حسین عاشقی متشکل از تمامی آهنگ ها با لینک مستقیم بصورت یکجا و تک تک با بالاترین کیفیت 320

به همراه بیوگرافی و زندگینامه حسین عاشقی :

حسین عاشقی به تاریخ تولد : ۱۳۷۴ متولد روستای عادل آباد (شهرستان خوشاب ، خراسان رضوی ) استـــ خواننده ای که به تازگی با آهنگ ای فلک نمک نشناس معروف شده است در همان دوران کودکی استعداد فوق العاده ای در زمینه خوانندگی داشت.

در همان سنین کودکی در دیار خویش اشعاری را زیر لب زمزمه می کرد و این زمزمه ها را تا آنجا ادامه داد که به سن و سال نوجوانی پای نهاد . در همان سنین برای دوستان و اقوام،ترانه هایی را به تقلید از دیگر خوانندگان کرمانج اجرا می نمود.

دانلود فول آلبوم حسین عاشقی – یکجا
از ابتدای کار، با پانهادن در عرصه موسیقی تفاوت پر رنگی در جنس صدایش دیده شد.گرچه توجه چندانی به این ماجرا نمی کردند.و از این استعداد ناب و از جنس صدای خاص او غافل بودند. هنگامی که ۱۵ سال داشت

در همان سال استاد مظفر حمیدی هنرمند محبوب و نام آشنای کرمانج برای اجرای عروسی در نظرآباد دعوت شد. در آنجا بود که با همان لباس های ساده صحراگرد وارد و اجازه می یابد کنار بزرگ بخشی مظفر حمیدی بنشیند و تماشا کند. پس از اینکه استاد مظفر حمیدی چند ساعتی مجلس را اجرا کرده هنرنمایی میکند. عده ای از دوستان حسین عاشقی، که علاقه ی زیادی به صدای او داشتند برای امتحان صدای او اسرار می کنند. و از محضر استاد مظفر حمیدی درخواست می کنند تا ایشان هم آهنگی در حضور استاد بخواند.
عاشقی برای اولین بار افتخار این رو پیدا می کند که در جمع بزرگان موسیقی کرمانجی حضور پیدا کند او دست بر بناگوش می گذارد به رسم لولوچی و دیگر آواز خوانان کرمانج آهنگ ملواری را می خواند. دقایقی بعد صدای ساغل، ساغل مظفر حمیدی و مردم بلند می شود و استاد حمیدی، وی را مخاطب قرار می دهد که که ای جوان برو و پی هنر باش که تو صدا و استعداد خواندن داری و خداوند به تو بخشی را عنایت فرموده ، آیا خود از حال خویش و این موهبت الهی با خبری یا نه !

دانلود فول آلبوم حسین عاشقی – یکجا

از آن پس او سخت دنباله رو و پیگیر موسیقی و آواز شد. آری حسین عاشقی از آن سال بود که بصورت جدی استارت موسیقی را زد. و تا امروز نزدیک به هزاران بار در عروسی ها،بزم و محفل های شادی مردم شرکت و دل مردم را شاد نموده .طوری که آثار موسیقی و هنر او در قالب سی دی و نوار در همه منازل اهالی خراسان وجود دارد.
و اکنون نامی آشنا برای خراسان دارد و به پدیده ای در موسیقی ناب و اصیل کرمانج تبدیل شده است. او مخاطبان بسیار زیادی در بین نسل جوان دارد که در عروسی ها و محافل شادی شیفته صدا او هستند. عاشقی مرد آواز کرمانجی خراسان بی مهابا در مجالس شادی جولان می دهد او از جوانان علاقمند است ، از انرژی و نگاه پر شور مردم شوق می گیرد. مدیریتش در صحنه عالی است و انتخاب و سلیقه او در موسیقی اش بسته به مجلس هوشیارانه است.

وی مردم را ستایش می کند.
برنامه کاری او بسیار فشرده و متراکم است،گاهی برای دعوت به مجالس از دو ماه قبل دعوت میشود و تقریبا تمام ایران بخصوص خراسان رضوی و شمالی،کرج و تهران و حتی کردستان با این پدیده موسیقی کرمانجی آشنا هستند.

نظرات کاربران
    • چنانچه اختلالی در دانلود و یا اشکالی در نگارش مطلب وجود دارد در این قسمت اطلاع دهید.
    • از درج نظرات بی ربط و توهین آمیز جدا خودداری کنید.
    • نظرات پس از یک الی هشت ساعت تایید میشوند.

12 + سه =